O klinice

Klinikę Weterynaryjną Brynów od podstaw stworzył lekarz weterynarii Krzysztof Czogała. Osobiście uczestniczył we wszystkich etapach jej powstania, a następnie rozbudowy – od fazy projektów architektonicznych i geodezyjnych, poprzez prace budowlane, na wykończeniu i wyposażeniu obiektu skończywszy. Budowę lecznicy rozpo...

więcej

Szybki kontakt

Pełen zakres usług diagnostycznych i leczniczych świadczymy
od pon-pt w godz. 8-20, w innych porach klinika pracuje
w trybie dyżurowym. Jak do nas dojechać?

(+48) 32 205 14 67

e-mail: poczta@lecznica-brynow.pl

Nasz personel

Personel medyczny kliniki

doktor

Krzysztof Czogała
Lekarz weterynarii, absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy) we Wrocławiu, specjalista chorób psów i kotów, specjalista chirurg.W Klinice zajmuje się zabiegami chirurgicznymi i interną. Przyjmuje w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 8:30 – 10:00, wtorki 15:00- 19:30 (po uprzednich zapisach telefonicznych) oraz czwartki 15:00 – 20:00

ola

Aleksandra Paczkowska
Lekarz weterynarii, absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy) we Wrocławiu, specjalista chorób psów i kotów. W Klinice zajmuje się interną. Przyjmuje w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 8:00 – 14:00 oraz wtorki, czwartki 14:00- 20:00.

Joanna Czogała

Doktor nauk weterynaryjnych, ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy) we Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuł Doktora Nauk Weterynaryjnych, przedstawiając pracę na temat atopowego zapalenia skóry u psów. Ukończyła trzystopniowy kurs dermatologii weterynaryjnej organizowany przez European School for Advanced Veterynary Studies (ESAVS)  w Wiedniu, przynależy do European Society of Veterinary Dermatology.  Praktykę kliniczna zdobyła również w Klinice Małych Zwierząt w San Bernardino (USA) i Birkenfeld (Niemcy), a diagnostykę neurologiczna praktykowała w Klinice Jaggy w Brnie.

dobrusia

Dobrosława Krysa
Lekarz weterynarii, absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej w Lublinie (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy), specjalista chorób psów i kotów. W Klinice zajmuje się interną psów i kotów oraz leczeniem zwierząt  egzotycznych. Przyjmuje w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 14:00 – 20:00 oraz wtorki, czwartki 8:00- 14:00.


marta

Marta Szydło
Lekarz weterynarii, absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. W Klinice zajmuje się interną psów i kotów. Uzyskała certyfikat języka angielskiego CAE, dlatego do niej kierowani są klienci anglojęzyczni.  Przyjmuje w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 14:00 – 20:00 oraz wtorki, czwartki 8:00- 14:00.

mirek

Mirosław Rybicki
Lekarz weterynarii, absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy) we Wrocławiu, specjalista chorób psów i kotów. W Klinice zajmuje się diagnostyką obrazową i chirurgią psów i kotów oraz małych zwierząt towarzyszących (króliki, świnki, szczury itp.) Przyjmuje w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 14:00 – 20:00 oraz wtorki, czwartki 8:00- 9:00.

asia

Joanna Dziergaczow
Technik weterynarii, fizjoterapeuta absolwentka Technikum Weterynaryjnego. W klinice pracuje od 1999 roku, w charakterze asystenta medycznego. Do jej obowiązków należy m.in przygotowanie zwierząt oraz sprzętu medycznego do zabiegów i badań. Zajmuje się również rehabilitacją zwierząt.

haniaw

Hanna Palka
Technik weterynarii, Fizjoterapeuta, Zoofizjoterapeuta. Członek Polskiego Związku Zoofizjoterapeutów. W Klinice pracuje od 10 lat.  Zajmuje się rehabilitacją zwierząt i opieką nad szpitalem. Do jej obowiązków należy również opieka przed i po operacyjna oraz asysta przy zabiegach chirurgicznych.


ada

 

Sklep z asortymentem dla zwierząt

hania

 

Hanna Szymajda

 

 

 

Sekretariat

beata2

 

Beata Pyrek

 

mariola
Mariola Kapuścińska